1
Mladost Lucani Partizan Superliga Srbije

Mladost Lucani - Partizan - Superliga Srbije on September 29, 2024 in Lucani, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

DA KOVAČ NIJE DAO GOL, BILO BI MOŽDA I REMIJA: Lalatović progovorio nakon poraza od Partizana!

Objavljeno: 29.09.24 u 19:14

Zanimljiva izjava nakon meča.

Partizan je slavio u gostima u Lučanima rezutlatom 1:3 i tako upisao trijumf u domaćem prvenstvu nakon gotovo dva puna meseca.

Nakon utakmice, oglasio se trener domaćih, Nenad Lalatović.

– Nije nestala naša igra, naivno smo primili golove, dao nam je igrač sa pet metara glavom u prvom poluvremenu, ekipa kao što je Partizan vas posle kazni, pa je došao i drugi gol. U drugom poluvremenu smo imali dve tri stopostotne šanse. Ovaj treći gol Kovača na 2:1 je prelomio meč. Da nismo primili taj gol, mislim da smo mogli da damo gol i dođemo do remija. Prvim poluvremenom sam nezadovoljan, drugim sam zadovoljan. Zaslužili smo da damo bar još jedan gol. Partizan je dao gol iz svake svoje šanse, mi nismo – rekao je Lalatović.