Partizan v Crvena Zvezda Mozzart Super League Season 2024/2025

ZVEZDA SE POIGRAVA SA PARTIZANOM U HUMSKOJ: Het-trik Šerifa za istorijsku bruku crno-belih! (VIDEO)

Objavljeno: 23.09.24 u 20:28

Potop Partizana u Humskoj!

Fudbaleri Partizana dočekali su Crvenu zvezdu u okviru 9. kola Superlige Srbije i od 65. minuta crveno-beli imaju velikih četiri gola prednosti – 4:0.

Nakon što je Šerif Endijaj postigao vodeći pogodak, uspeo je to da ponovi i u drugom poluvremenu.

Timi Maks Elšnik je izgradio akciju, napravio je Šerifu sve „na tacni“, a ovom je ostalo da postigne gol.

Deset minuta kasnije postigao je Endijaj i treći pogodak na meču, a asistirao mu je Prucev.