0
fk nica

ISTORIJA U FRANCUSKOJ: Nica postigla neverovatnih ŠEST golova za poluvreme! (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.24 u 22:22

Impresivno!

U uvodnom susretu 5. kola Lige 1, fudbaleri Nice dominiraju protiv Sent Etjena, vodeći sa ubedljivih 6:0 nakon prvih 45 minuta.

Ova impresivna serija pogodaka učinila je Nicu prvim klubom u Francuskoj u 21. veku koji je uspeo da postigne šest golova u prvom poluvremenu jedne utakmice

Nica je povela već u četvrtom minutu autogolom Batubinsike, a samo tri minuta kasnije Endombele je povisio rezultat. Do kraja poluvremena, Čo, Gesand i dvostruki strelac Mukoko povećali su prednost domaćeg tima.

Sent Etjenu preti teška rezultatska katastrofa ukoliko ne poboljšaju igru u drugom poluvremenu.