Dejan Stanković (FOTO: Ferencvárosi TC/X)

STANKOVIĆEV SPARTAK UBEDLJIV: Krila Sovjetov se ispostavio kao lak plen!

Objavljeno: 20.09.24 u 09:45

Ubedljiva pobeda moskovskog tima na čijem čelu je Dejan Stanković.

Ekipa Dejana Stankovića, Spartak Moskva, zabeležila je novu ubedljivu pobedu u Kupu Rusije, savladavši Krila Sovjetov rezultatom 4:1. Nakon remija u Premijer ligi protiv Dinama iz Mahačkale, Stankovićev tim vratio se na pobednički kolosek.

Već u drugom minutu meča, Šamar Nikolson je načeo protivničku mrežu i doveo Spartak u rano vođstvo. Do kraja prvog poluvremena, Roman Zobnin je povisio na 2:0, dok je autogol Kirila Pečenina dodatno olakšao posao domaćinu.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели FC Spartak Moscow (@fcsm_official)

Krila Sovjetov su uspela da smanje rezultat preko Vladislava Šitova u 68. minutu, ali je konačnih 4:1 postavio Rikardo Mangaš pred sam kraj utakmice, čime je Spartak sigurno osigurao prolaz dalje u Kupu.