Radnicki 1923 v Novi Pazar Kup Srbije Season 2023/2024

RADNIČKI IZDOMINIRAO U LOZNICI: Meč obeležio momak koga se Partizan olako odrekao! (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.24 u 20:33

Ubedjiv trijumf Kragujevčana!

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog ostvarili su ubedljivu pobedu protiv IMT-a sa 4:0 u odloženom meču drugog kola Superlige Srbije, odigranom u Loznici.

Posebno se istakao 18-godišnji Bogdan Mirčetić, koji je stigao iz Partizana. Mladi napadač je postigao dva gola u prvih 18 minuta.

Prvi gol je postigao nakon asistencije Kilijana Bevisa u 13. minutu, dok je drugi bio impresivan lob udarac sa 25 metara, nakon što je iskoristio istrčavanje golmana Nemanje Belića.

U nastavku meča, Radnički je iskoristio penal koji je realizovao Evandro, a konačan rezultat postavio je Slaviša Radović u 59. minutu. Ovom pobedom, Kragujevčani su se popeli na osmo mesto sa deset bodova, dok je IMT ostao na 14. poziciji sa osam bodova.