GXsdBYAXYAAqFKm

RUTINSKE POBEDE EKIPA IZ LIGE PETICE: Možda ova LŠ bude daleko manje neizvesna nego što smo očekivali!

Objavljeno: 17.09.24 u 20:40

Oba meča jednosmerna ulica.

Juventus je na svom terenu prilično ubedljivo slavio protiv PSV-a, a konačni rezultat italijanskog velikana i holandskog šampiona iznosio je 3:1.

Poveli su domaći golom Jilmaza sredinom prvog dela, da bi Mekeni svega par minuta kasniej duplirao prednost.

Gonzales je na startu nastavkao postavio konačan rezultat, da bi Salibari u nadoknadi vremena postigao počasni gol za goste.

U Švajcarskoj je Jang Bojs rutiniran od strane Aston Vile gotovo identičnim identičnim rezultatom kakav je viđen u Torinu.

Tilemans je sredinom prvog dela doveo tim iz Birmingema u vođstvo, Remzi je 10 minuta kasnije duplirao prednost, da bi u finišu meča Onana postavio konačan rezultat.

Ujendo nakon prve dve pobede, Juve i Vila su na prva dva mesta, dok si njihovi rivali prviremeno zakucani za dno tabele.