0
Olimpijske igre Pariz 2024
djokovic muzeti 254160

TAKO JE NOLE: Đoković od 40:0 do brejka i prvog seta u polufinalu Olimpijskih igara!

Objavljeno: 02.08.24 u 20:15

Vodi Novak!

Novak Đoković igra polufinale Olimpijskih igara. Rival mu je Lorenco Muzeti, a direktan prenos meča možete pratiti na RTS1.

Prvi set završen je u korist srpskog tenisera – 6:4

Dosta dugo je trajao prvi set i gotovo svaki gem je bio prilično dug. Neizvesno, izjednačeno, mada i sa dosta grešaka na obe strane.

U četvrtom gemu morao je Muzeti da spasava tri brejk lopte, ali je i uspeo u tome. To su i jedine brejk prilike u prvom setu, sve do poslednjeg 10. gema.

Tada je Novak po ko zna koji put pokazao da je kraj kada on kaže. Činilo se da će Muzeti lagano uzeti servis gem, imao je 40:0, a onda – ono Novakovo.

Vezao je pet poena i tako osvojio prvi set.