PANCEVO, SERBIA - NOVEMBER 11: Lazar Romanic of Zeleznicar celebrates a goal during the Serbian Super liga round 15 match between FK Zeleznicar Pancevo and Crvena zvezda at SC Mladost in Pancevo, Serbia on November 11. (Photo by Andrija Sokovic/Starsport)

PODELA BODOVA U PANČEVU: Železničar nije iskoristio dominaciju, Napredak zadovoljniji ide kući! (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.24 u 23:42

Žaliće Pančevci i zbog promašenog penala

U meču drugog kola Superlige Srbije, timovi Železničara i Napretka su remizirali rezultatom 1:1.

Železničar je došao do vođstva u 36. minutu preko Lazara Romanića, koji je postigao gol posle asistencije Matije Mitrovića.

Iako je Romanić imao priliku da poveća prednost svog tima, promašio je penal u 55. minutu. Napredak je iskoristio ovu priliku i izjednačio u 71. minutu zahvaljujući Nikoli Karaklajiću, uz asistenciju Mihajla Petkovića.

Nakon ovog susreta, Železničar ima četiri boda, dok Napredak ima jedan. U narednom kolu, Železničar će igrati protiv Partizana u gostima, dok će Napredak dočekati IMT na svom terenu.