Jedinstvo Ub v Partizan Mozzart Super League Season 2024/2025

PARTIZAN IZDOMINIRAO NA UBU: Crno-beli pokazali reakciju nakon Lublina i ubedljivo savladali Jedinstvo! (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.24 u 21:49

Ovakva igra obećava

Fudbaleri Partizana potpuno zasluženo su savladali ekipu Jedinstva na Ubu sa ubedljivih 4:0.

Pružili su izabranici Aleksandra Stanojevića najbolju partiju od početka sezone, a golove su postigli Natho, Trifunović i dva puta Đorđe Jovanović, koji je danas dobio prednost u odnosu na Saldanju.

Vodeći pogodak za crno-bele postigao je Bibars Natho sa bele tačke već nakon dva minuta fudbala.

Tu crno-beli nisu stali, da bi Trifunović u 28. minutu povećao prednost.

Partizan je odigrao definitivno najbolje poluvreme od početka sezone, što je očigledno po broju prilika. Napadali su izabranici Aleksandra Stanojevića od samog starta i tako je bilo i do kraja poluvremena.

Imao je Jurčević veliku priliku u završnici prvog dela da odvede svoj tim i na tri gola prednosti, ali nije uspeo da je iskoristi.

Ali jeste Đorđe Jovanović u drugom poluvremenu. On se prethodno ispromašivao, ali se u drugom delu iskupio.

Novi-stari igrač crno-belih postigao je dva pogotka. Prvo je bio precizan u 52. minutu, da bi konačan rezulat postavio u 65. minutu.