0
Jedinstvo Ub v Partizan Mozzart Super League Season 2024/2025

(POLUVREME) PARTIZAN DOMINIRA NA UBU: Crno-beli dosta bolji od domaćina, pobeda je na vidiku! (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.24 u 20:49

Odlično poluvreme Partizana

Fudbaleri Partizana vode sa 2:0 nakon prvih 45 minuta na Ubu protiv ekipe Jedinstva.

Vodeći pogodak za crno-bele postigao je Bibars Natho sa bele tačke, da bi Trifunović u 28. minutu povećao prednost.

Partizan je odigrao definitivno najbolje poluvreme od početka sezone, što je očigledno po broju prilika. Napadali su izabranici Aleksandra Stanojevića od samog starta i tako je bilo i do kraja poluvremena.

Imao je Jurčević veliku priliku u završnici prvog dela da odvede svoj tim i na tri gola prednosti, ali nije uspeo da je iskoristi.

Definitivno, malo optimizma za navijače Partizana, jer ova igra obećava.