1
Crvena Zvezda v Mladost Lucani Serbian Super Liga 2024 2025

(POLUVREME) ŠTA SE OVO DEŠAVA NA MARAKANI: Mladost ima dva gola prednosti, Zvezda ne liči na sebe! (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.24 u 20:51

Potpuno neočekivan rezulat na pauzi

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mladost iz Lučana u 2. kolu Superlige Srbije. Nakon 45. minuta fudbala na Marakani, gosti vode sa 2:0.

Prvi pogodak postigao je Ibrahim Mame Endijae, nakon sjajne akcije Lučanaca, da bi nakon prekida u 37. minutu precizan bio Nikola Ćirković.

Crveno-beli su pomalo uspavano ušli u meč, što su fudbaleri Mladosti to i iskoristili. Endijae, lučanski, definitivno je obeležio prvi deo prvog poluvremena. Ne samo što je postigao gol, već i bio najopasniji igrač na terenu.

Prvobitno je dosuđen ofsajd, da bi nakon konsultacije sa VAR sobom, glavni arbitar promenio odluku i priznao pogodak Senegalca, inače bivšeg igrača Čukaričkog i Napretka.

Kako je Zvezda primila gol, tako je ubacila u veću brzinu, što se odrazilo i na teren. Krenuli su ka golu gostiju, ali nedovoljno da se matira golman Stamenković.

Sve to obilo im se o glavu, jer je Mladost u 37. minutu nakon prekida uvećala prednost, preko Ćirkovića.