0
viber image 2024 07 17 23 43 26 056

NEDELJKOVIĆ SE PREDSTAVIO NAVIJAČIMA ASTON VILE: Bivši bek Zvezde ostavio odličan utisak za 45 minuta!

Objavljeno: 17.07.24 u 23:14

Navijači Aston Vile zadovoljni su nastupom srpskog igrača

Aston Vila je započela pripremne utakmice za novu sezonu pobedom od 3:0 protiv nižerazrednog Volsola. Posebnu pažnju privukao je debi Koste Nedeljkovića, dosadašnjeg desnog beka Crvene zvezde, koji je prvi put zaigrao za svoj novi klub.

Nedeljković je dobio priliku da odigra celo drugo poluvreme, a prema komentarima navijača Aston Vile, srpski fudbaler je ostavio veoma dobar utisak.

Utakmica je odlučena već u prvom poluvremenu, kada je Morgan Rodžers postigao dva gola, najpre u 21. minutu, a zatim i u 36. minutu. Konačan rezultat postavio je Beri u poslednjem minutu meča, osiguravši Vili ubedljiv trijumf na početku priprema.