0
FK Radnički Kragujevac

Milutin Vidosavljevic (C) celebrates after scoring a goal with Milan Aleksic, Matija Gluscevic, Dilan Ortiz, Zoe Kilian Bevis during the Mozzart Super Liga Season 2023/2024 match between Vozdovac and Radnicki 1923 Kragujevac at stadium FK Vozdovac on April 15, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

CRNA GORA ILI GRUZIJA? Radnički čeka rivala u Ligi konferencija, završen prvi duel njegovih mogućih protivnika!

Objavljeno: 12.07.24 u 08:26

Radnički će morati da čeka još nedelju dana, pošto je rezultat aktivan

Mornar iz Bara ostvario je pobedu od 2:1 na svom terenu protiv Dinamo Tbilisija u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Domaći tim je poveo golom Marka Đurišića u 20. minutu. Prednost je povećao Milan Vušurović već u 23. minutu. Ekipa iz Bara je od 84. minuta igrala sa desetoricom nakon što je Ermin Seratlić dobio crveni karton.

Dinamo Tbilisi je smanjio rezultat golom Nikoloza Ugrekelidzea u četvrtom minutu nadoknade. Revanš utakmica će se odigrati za sedam dana u Tbilisiju.

Pobednik ovog dvomeča će se u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija sastati sa Radničkim iz Kragujevca.