0
FK Crvena zvezda

(POLUVREME) ZVEZDA GUBI U RUSIJI: Zenit mnogo opasniji od šampiona Srbije! (VIDEO+LIVESTREAM)

Objavljeno: 08.07.24 u 19:21

Zvezda će morati odlučnije u nastavku

Fudbaleri Crvene zvezde igraju verovatno najvažniji meč u sklopu letnjih priprema protiv ekipe Zenita iz Sankt Peterburga, a rezultat na poluvremenu je 1:0 za Ruse.

Nije dobro krenulo po šampiona Srbije. Već u 5. minutu susreta domaćin stiže do vođstva spektakularnim pogotkom Klaudinja.

Ozbiljne muke za Mimovića. Preko leve strane Mostovoj i Vendel prave ozbiljne probleme mladom beku Crvene zvezde.

Prvak Srbije je u 20. minutu imaju svoju šansu. Dalsio je šutirao iz daljine, ali nažalost nije bio dovoljno precizan da ugrozi Ruse.

Ivan Guteša spasava Zvezdu u 32. minutu. Odlična kontra Zenita gde se Mostovoj našao sam jedan na jedan sa golmanom crveno-belih, ali je Guteša izvanredno reagovao i sačuvao svoju mrežu.

Pokušavala je Zvezda po desnoj strani, preko Lazara Jovanovića, ali to nije davalo mnogo koristi osim par relativno opasnih centaršuteva.