0

FK Radnicki 1923 navijaci, fans, supporters, zastave, kisa, kisobran, ilustracija, illustration during the Mozzart Super Liga Season 2023/2024 Play Off match between Radnicki 1923 and Vojvodina at stadium FK Vozdovac on May 16, 2024 in Kragujevac, Serbia. (Photo by Dragan Karadarevic/Starsport.rs ©)

DELUJE DA PRIPREME ZA EVROPU IDU U DOBROM SMERU: Kragujevački Radnički ubedljiv i u drugoj pripremnoj utakmici!

Objavljeno: 06.07.24 u 23:58

Tek ih očekuje prava provera!

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog su danas odigrali svoju prvu utakmicu na Zlatiboru od dolaska na ovu planinu, što je ukupno drugi meč od početka priprema.

Podsetimo, pod vođstvom trenera Feđe Dudića, ekipa je nedavno na stadionu “Čika Dača“ ubedljivo pobedila niški Radnički rezultatom 3:0. Danas je na terenu “Švajcarija“ na Zlatiboru, kragujevački superligaš trijumfovao nad ekipom Sloge iz Doboja sa 4:2.

Radnički je dominirao u prvom poluvremenu, postigavši tri gola protiv Sloge. Strelci za Radnički u prvom delu igre bili su Dilan Ortiz, Milan Aleksić i Mehmed Ćosić, dok je Matija Gluščević početkom drugog poluvremena povisio na 4:0.

Kragujevački tim je kasnije usporio ritam igre, što su igrači Sloge iskoristili za dva gola i ublažavanje poraza.

U utorak ih očekuje najveći izazov dosadašnjih priprema, jer će se suočiti sa šampionom Kipra, Apoelom iz Nikozije.