EURO 2024

PROKLETSTVO ROMELA LUKAKUA: Uspeo je nešto što nikom nije pošlo za rukom! (FOTO)

Objavljeno: 22.06.24 u 23:48

Podatak koji nije baš za pohvalu

Fudbaleri Belgije bili su bolji u utakmici drugog kola grupe E Evropskog prvenstva od reprezentacije Rumunije – 2:0

Golove za zasluženu pobedu Belgije postigli su Juri Tilemans u drugom minutu meča i Kevin De Brujne u 80. minutu. Zanimljivo, Romelu Lukaku ni danas nije imao sreće, pošto mu je poništen pogodak u 64. minutu.

Bio je ovo treći gol koji nije priznat Belgijancu, pošto je prethodno u porazu od Slovačke (1:0), Lukaku dva puta pogađa i dva puta mu gol nije bio priznat.

Lukaku je na ovom EURO postigao više neregularnih golova nego bilo koji igrač regularnim na dosadašnjem EP.