Fudbal, EURO 2012 Group C, qualifications.Serbia Vs. Italy (Italija).Neven Subotic, left, react.Beograd, 07.10.2011..Foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto.com ©

OGLASIO SE BIVŠI REPREZENTATIVAC POSLE MEČA SA SLOVENIJOM: Neven Subotić poslao emotivnu poruku putem društvenih mreža!

Objavljeno: 22.06.24 u 12:00

Svojevremeno jedan od najboljih štopera sveta

Fudbalska reprezentacija Srbije izborila je remi protiv Slovenije rezultatom 1:1 u drugom kolu grupe C Evropskog prvenstva. Gol u šestom minutu nadoknade spasio je „orlove“ od poraza, ostavljajući im šansu za plasman u drugi krug takmičenja ukoliko pobede Dansku u narednom meču.

Nekadašnji reprezentativac Srbije, Neven Subotić, pratio je ovaj meč uživo sa tribina Alijanc Arene u Minhenu.

Subotić je svoje utiske podelio na Instagramu, ističući koliko mu je značilo da prisustvuje utakmici kao navijač.

Posle dugo vremena bio sam na stadionu kao navijač, gledajući utakmicu Srbije i Slovenije u Minhenu. Bilo je to divno iskustvo jer sam sreo ljude sa kojima sam igrao fudbal u parku u Americi pre 20 godina, kao i poznanika iz Bosne kojeg nisam video toliko dugo. Stadion je bio kao moje selo. A onda smo izjednačili u 95. minutu, pa je bilo razloga za slavlje na kraju –  napisao je Subotić.