Košarka
10:55 22.05.2024.

POZNATI DETALJI: Evo zašto se Ognjen Jaramaz se žalio na crno-bele Asocijaciji evropskih košarkaša!

FOTO: Youtube/Screenshot

On se vratio u Partizan na početku ove sezone

Ognjen Jaramaz se obratio Asocijaciji evropskih košarkaša (ELPA) sa žalbom da mu Partizan duguje novac na ime ugovora, prenosi Kurir.

Prema informacijama, bek crno-belih dobio je brz odgovor od ELPA-e, koja je saopštila da pomenuto dugovanje ne spada u kategoriju koja podleže sankcijama, s obzirom da nije duže od propisanog roka od 30 do 45 dana.

ELPA, iako nema ovlašćenja da izriče sankcije ili kazne, može da prijavi slučajeve Evroligi ukoliko primeti kršenje ugovora.

Nažalost, ova situacija nije donela konkretno rešenje za Jaramaza, osim što je mogla da dodatno pogorša njegov status u klubu koji mu je obezbedio značajan ugovor za tekuću sezonu.

Postavlja se pitanje da li je Jaramaz svojim igrama na parketu opravdao poverenje koje mu je klub ukazao.

42
223

Komentari

  1. Konstatacija каже:

    On nikad ne bi trazio ono sto mu pripada ako nije prosao termin za isplatu,tako da vam izvor garantovano nije pouzdan. Decko trazi samo ono sto mu ugovorom pripada i dinamikom isplate a termin je sigurno prosao,inace ne bi podneo tuzbu.

    0
    0
  2. Peca каже:

    Sram te bilo

    1
    3

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...