Mozzart Super Liga Srbije 2023/2024 round 21 match between fk Cukaricki and fk Zeleznicar Pancevo, played at Cukaricki Stadium, 17.02.2024, Belgrade, Serbia. (Photo by Dusan Milenkovic/Starsport.rs ©)

ČUKARIČKI PREOKRETOM DO TRI BODA: Brđani sa igračem više slavili nad Železničarom

Objavljeno: 17.02.24 u 22:34

Čukarički je sada četvrti je na tabeli sa 35 bodova, dok je Železničar na 14. mestu sa 19 bodova.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na domaćem terenu ekipu Železničar rezultatom 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Gosti su veću 24. minutu ostali sa igračem manje pošto je Aleksandar Đorđević dobio crveni karton, ali su i pored toga na poluvreme otišli sa prednošću pošto je u 44. minutu Dario Grgić postigao gol za Železničar.

Ipak, domaćini su do kraja meča stigli do preokreta i odneli sva tri boda.

Marko Docić izjednačio u 74. minutu, a potom je u 87. minutu pobedu Luka Stojanović doneo pobedu Brđanima.