0

during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between Partizan and Cukaricki at stadium FK Partizan (JNA) on November 212, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

(POLUVREME) PARTIZAN VODI U HUMSKOJ: Saldanja uspeo da probije bedem Čukaričkog za prednost crno-belih! (VIDEO)

Objavljeno: 12.11.23 u 19:51

Odlična uvertira pred nastavak

Fudbaleri Partizana igraju meč 15. kola Mozzart Bet Superlige na svom stadionu protiv ekipe Čukaričkog, a rezultat u prvom poluvremenu je 1:0.

Od samog starta je bilo jasno da su crno-beli krenuli po sva tri boda, što su prikazali izuzetno ofanzivnom i agresivnom igrom na oba dela terena.

Odbrana Čukaričkog kapitulirala je u 22. minutu kada je precizan bio Mateus Saldanja, koji je tako postigao svoj deset gol u sezoni.

Primetno je bilo da su popularni Brđani prilično umorni zbog toga što za razliku od crno-belih imaju obaveze u Evropi, ali bez obzira na to Partizan je realno bio bolji u prvih 45 minuta.