0

DERBI KOLA SUPERLIGE PRIPAO TSC-U: Topolčani bolji na Banovom brdu od Čukaričkog!

Objavljeno: 05.11.23 u 17:50

Dobro izdanje za izabranike Žarka Lazetića.

Fudbaleri TSC-a gostovali su na Banovom brdu ekipi Čukaričkog u okviru 14. kola Mozzart Bet Superlige Srbije od 15:30. Topolčani su ostvarili trijumf rezultatom 2:0 i tako im pripao derbi kola. Gosti su poveli pogotkom Ćirkovića u 23. minutu na asistenciju Čalušića i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugo poluvremenu su ‘Brđani’ preuzeli inicijativu i tražili načine da dođu do rezultatskog egala, ali im to defanzivci TSC-a nisu dozvolili. Nadali su se domaći sve do 83. minuta kada je Cvetković postigao gol i stavio tačku na ovaj susret. Izabranici Žarka Lazetića su sada na trećem mestu sa 26 boda i u narednom kolu igraće protiv Vojvodina.

Sa druge strane Čukarički se posle ovog poraza sada nalazi na petoj poziciji sa 17 bodova, a sledeći meč igraju protiv Partizana.