0

VERONA NASTAVILA CENU SERIJU: Monca odnela pobedu na Bentegodiju!

Objavljeno: 05.11.23 u 15:50

Odličan susret za goste.

U okviru 11. kola italijanske Serije A odmerili su snage fudbaleri Verona Monce od 12:30, a gosti su odneli pobedu rezultatom 3:1. Mrežu domaćina načeo je Kolombo u finišu prvog dela, tako da se na odmor otišlo rezultatom 1:0 za tim sa severa Italije. Dugo su mirovale mreže, a ponovo je Kolombo sjajnom egzekucijom u 73. minutu postigao gol i povećao prednost gostiju.

Nastavili su gostujući fudbaleri sa sjajnom partijom, a kao nagrada za to došlo je u 84. minutu kada je Kardiolo povećao prednost i najavio katastrofu Verone. Tačku na susret stavio je Fularunšo u 86. minutu i ublažio poraz svog tima. Veroni je ovo četvrti poraz u nizu, dok Monca igra promenjivo.