2

PARTIZAN UBEDLJIV U SUBOTICI: Tim iz Humske došao do devete pobede u nizu! (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.23 u 21:51

Odlična forma ‘crno-belih’.

Fudbaleri Partizana gostovali su u Subotici ekipi Spartaka u okviru 12. kola Mozzart Bet Superlige Srbije i došli do neverovatne devete pobede u nizu rezultatom 3:0. Prvi strelac za tim iz Humske bili su kapiten Svetozar Marković u 70. minutu koji je nakon konera sa desne strane zahvatio loptu volejem i smestio je u gol.

Nakon sedam minuta Zahid je udvostručio prednost ‘crno-belih’ kada je iskoristio neodlučnost u odbrani Spartaka i uzeo loptu i smestio je u mrežu. Tačku na susret stavio je Saldanja u 81. minutu i doneo veliku radost navijačima Partizana. Parni valjak’ je još uvek vodeći na tabeli sa 28 bodova i u narednom kolu dočekuje Voždovac

Spartak je sada na osmom mestu sa 15 bodova i sledeću utakmicu igraju protiv niškog Radničkog na Čairu.