0
Evroliga

MAKABIJU DVOCIFRENA PREDNOST NAKON PRVOG POLUVREMENA: Partizan veoma slab u odbrani! (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.23 u 20:54

Neverovatan napad Makabija.

Makabi je večeras u Tel Avivu dočekao ekipu beogradskog Partizana. Ova dva tima imaju bogatu istoriju međusobnih duela, što na evroligaškoj sceni, što u periodu kada je Makabi bio deo ABA lige.

Mnogo bolje utakmicu je otvorio domaćin.. Delovalo je da će ‘crno-beli’ imati veoma loše veče u Tel Avivu, ali šampionski gen došao je do izražaja već u drugoj deonici, kada su uspeli da uhvate priključak.

Neverovatne partije viđene su na obe strane u prvom poluvremenu. Sa jedne strane nestvaran je bio Lorenco Braun, dok se u redovima Partizana istakao Aleksa Avramović.

Krajem druge deonice, Makabi je ponovo uspeo da se ‘odlepi’ na nešto osetniju prednost, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 55:43.