0

HOTSPORT NA ETIHADU: Pogledajte radost navijača Crvene zvezde nakon što je gol Bukarija priznat! (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.23 u 22:14

Domaće pristalice su utihnule.

Vođstvo Crvenoj zvezdi protiv Mančester sitija, doneo je Osman Bukari u završnici prvog poluvremena. Iako je na početku, pogodak poništen zbog navodnog ofsajda, posle pregleda VAR-a, ustanovljeno je da se Bukari nije nalazio u nedozvoljenoj poziciji i crveno-beli vode sa 0:1.

Momenti dok je sudija pregledao VAR, trajali su kao sati navijačima Crvene zvezde, kojih na Etihadu ima oko 3000.

HotSport je na licu mesta, a možete videti i kako su pristalice gostiju reagovale posle pogotka za vođstvo Bukarija:

Odmah po početku drugog dela igre, Mančester siti je stigao do izjednačenja. Pogodak je postigao Alvarez u 47. minutu.