0

‘ZMAJEVI’ PREVIŠE POLETELI NAKON POBEDE NAD ZVEZDOM: Kruševljani bolji od Voždovca!

Objavljeno: 02.09.23 u 20:15

Ipak nisu mogli protiv čarapana.

Fudbaleri Napretka iz Kruševca dočekali su Voždovaca u okviru šestog kola Mozzart Bet Superlige Srbije od 18 časova.  Kruševljani su odneli trijumf rezultatom 2:1 i pokazali ‘zmajevima’ da moraju da se otrezne od pobede nad Crvenom zvezdom. ‘Čararapni su došli do prednosti u 14. minuta nakon penala koji je izbeo Bojović.

Voždovac je moga brzo do izjednačenja, ali je gol Jocića poništen. To je kaznio Stojiljković samo pet minuta kasnije, koji je tako povećao prednost svog tima.

Nadu timu iz Beograda je dao Burmaz, koji je pogodio u 65. minutu, ali do kraja meča golova nije bilo. Posle ove pobede Napredak je stigao do sedmog boda, a Voždovac je ostao na devet.