Domaći fudbal Fudbal
22:50 26.08.2023.

ZEMLJOTRES NA STADIONU PARTIZANA: Poznata zamena za Igora Duljaja!

head coach Igor Duljaj during the Mozzart Super Liga 2023/2024 match between FK TSC Backa Topola and FK Partizan at stadium TSC Arena on July 29, 2023 in Beograd, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Gori u Humskoj.

Savo Milošević biće novi trener Partizana, na tom mestu zameniće Igora Duljaja, a pomenutu informaciju prenosi „Sportski žurnal„.

Nekadašnji najbolji strelac u istoriji naše zemlje je već u jednom navratu, od 2018-2020 godine predovdio crno-bele, ali je nakon poraza u Novom Sadu podneo ostavku.

Bilo kako bilo, Partizanu je neophodna šok terapija, a sada imaju priliku da se potpuno vrate u trku za titulu.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

36
33

Komentari

  1. M Z каже:

    Samo tumba i nova uprava

    3
    0
  2. Panta каже:

    Dok je ova podanicka uprava menjanje trenera nece doneti nista posebno.

    6
    1
    1. Milos каже:

      Bravo.On bi vec na 2:0 za Norvezane izveo sve napadace i igrao nesto samo njemu poznato.
      Mnogo cemo da se usrecimo sa njim.Sve sami podanici poslusni.UPRAVA NAPOLJE

      2
      3
  3. Sasa каже:

    Baš je šok,,neznalica menja neznalica,,,da li je moguće…

    2
    5
  4. Pexy каже:

    Partizan mogu da vode samo 3 Srpska trenera: Marko Nikolic,Sale Stanojevic i Vlada Ivic. Posto svi imaju klubove(zanimljivo) mi ćemo za početak da smenimo upravu.
    UPRAVA NAPOLJE !

    13
    2
  5. Moca каже:

    Dok uprava neode netreba niko da dodje.Svi su krivi i sve menjaj a oni ostaju.

    11
    0
  6. mix...onako u prolazu! каже:

    Savo jeste veliko ime, ali je kao trener takodje nulerica. Da nije bilo Djuricica uz njega nista uradio u Partizanu prvi put ne bi. Samo ozbljno ,veliko trenersko ime, poput Marka Nikolica ,moze okrenuti stvari u pravom smeru.
    Citam ,ona gnjida od coveka Iliev, sada kao nista ne pratii pojma nema o tome sta se u klubu dogadja…! Pa, znas sta, majstore, da nikad dosao nisi na stadion kad glumis gluvog tetreba, od*ebi zauvek. Takvi su najvise zla klubu donijeli. Kad imaju u zobnici tu su, glodju dok ima a onda „pojma nemam“!
    Mi imamo dobar tim, nisu momci zaboravili igrati fudbal, Duljaj nije trener za velika dela, barem za sada i to treba prekratiti. Vidim, uprava se trudi da nesto uradi, spasava i sebe time, ali ako ne nadju velikog trenera nece uspeti. Sto se KL tice, stvar je zavrsena , treba to zavrsiti na korektan nacin, ev. pobediti i krenuti se sampionatu.

    7
    2
    1. Zoran каже:

      Nemaju osnovno znanje kako igrati bez lopte (Menig,Severina).

      0
      1
      1. plava cigra каже:

        Postoji li ikakav nacin da dvojac VV odu iz SVETINJE?

        2
        0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...