Atletika
14:50 19.08.2023.

SINANČEVIĆ PRESREĆAN PLASMANOM U FINALE SP: ‘Veliki uspeh!’

Armin Sinancevic bacanje kugle during the Athletics three match between Serbia, Croatia, and Slovenia at Belgrade Athletic Hall on January 25, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

 ‘Videćemo šta će biti večeras, daću sve od sebe.’

Armin Sinančević plaisrao u finale Svetkog prvenstva u u atletici koje održava u Budimpešti. On se takmičio u dipsciplini bacanje kugle, a naveo je da je presrećan zbog ostvarenog rezultata i da će dati sve od sebe.

-Šta da kažem, presrećan sam sa ulaskom u finale. Našao sam se među dvanaest najboljih. Posle 2019. ovo je moje prvo Svetsko prvenstvo i Dohe i opet sam se plasirao u finale. Mislim da je kugla sve jača i jača i da je ovo veliki uspeh. Svakako da se u poslednjih nekoliko godina nalazim u svetskom vrhu. Videćemo šta će biti večeras, daću sve od sebe. – istakao je Sinančević.

Podsetimo, Arminu je bilo dovoljno 20,92 metara da se plasira u finale, dok je Kolašinac ispao u kvalfikacijama, pošto je bacio 20,01 metar. Finale u bacanju kugle održaće se večeras od 20.35 časova. Pored Asmira i Armina, danas nas očekuju kvalifikacije u skoku udalj na čijem zaletištu ćemo takodje imati dve atletičarke Ivanu Vuletu i Milicu Gardašević. 

Takmičenje možete pratiti na kanalu RTS i Eurosport 1.

 

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...