0

Sigurdson rasplakao Slovence

Objavljeno: 22.03.13 u 20:01

Slovenija - Island

Reprezentacija Slovenije je poražena u Ljubljani od Islanda i maltene su izgubili svaku šansu da budu među prve dve selekcije u grupi E. A poveli su Slovenci golom Milivoja Novakoviča 34. minutu i otišli na odmor sa golom prednosti. Međutim, pali su u nastavku, a fudbaler Totenhema im je presudio sa dva gola. Island ostaje u igri za plasman na Mundijal pošto sada ima devet bodova i nalazi se na drugom mestu, a Slovenci ostaju peti sa samo tri boda.

Bugarska je u okviru grupe B raznela selekciju Malte sa 6:0, a hettrik je postigao Tonev, dok su se po jednom upisali Popov, Gargorov i defanzivac Partizana Ivan Ivanov. Bugari su zadržali drugo mesto u grupi i maju devet bodova, a Italija sa utakmicom manje ima 10. Malta je naravno poslednja bez bodova.