0
Košarka

JOKIĆ SREĆAN ZBOG REZULTATA: Nisu nas iznenadili, neke stvari smo znali unapred! (VIDEO)

Objavljeno: 17.05.23 u 08:37

Zadovoljan prikazanim.

Košarkaši Denver Nagetsa su na svom parketu u prvom meču finala zapada savladali LA Lejkerse rezultatom 132:126 i tako poveli u seriji.

Najbolji u redovima domaćih je bio neveroatni Nikola Jokić koji je ubacio 34 poena, uz 21 skok i 14 asistencija, a evo šta je on rekao o utakmici.

Utakmica uspona i padova. Bili smo veoma dobri u prvom poluvremenu, kontrolisali sve, ritam, odbranu, skokove… A onda u drugom smo je izgubili. Oni su veoma dobar, talentovan tim i izgubili smo staloženost koju smo imali u prvom poluvremenu„, rekao je Jokić.

Lejkersi su posle veoma lošeg prvog poluvremena briljirali u drugom, ali nisu uspeli da preokrenu.

Znali smo da će se vratiti, čvrst su tim, ali nije bitno da li pobeđujete sa 20 ili jednim poenom razlike, pobeda je pobeda. Odbrana je bila dobra i nalazio sam se u dobrim pozicijama da uhvatim loptu. Nisu nas iznenadili. Znali smo da će početi sa Vanderbiltom i Šruderom„.