0

KOLUBARA PRETRPELA PORAZ NA DOMAĆEM TERENU: Penal, crveni karton i pobeda zlatna vredna za Mladost!

Objavljeno: 21.04.23 u 21:09

Bitna pobeda za goste!

Kolubara je na svom terenu dočekala ekipu lučanske Mladosti u okviru prvog kola plej-aut runde Superlige Srbije. Domaći sastav je obezbedio opstanak, još uvek ne matematički, ali pravo bi čudo bilo potrebno da se njihovo ostajanje u eliti dovede u pitanje, dok se sa druge strane Mladost bori za svaki bod.

Mladost je povela već u 8. minutu susreta. Strelac za goste bio je Stefan Stanisavljević i od tog momenta domaćin je dobio ogroman vetar u leđa.

Igrao se 15. minut kada su stvari postale još gore po Kolubara. Direktan crveni karton dobio je Milojević, a ekipi iz Lučana podaren je kazneni udarac. Ipak, nisu uspeli da povedu sa 0:2.

Do kraja susreta rezultat se nije menjao, pa je ekipa Mladosti došla do velike prednosti.