0

LIVERPUL POKAZAO KLASU: Redsi u gostima demolirali nejaki Lids sa šest golova! (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.23 u 23:10

Domaćin nije mogao ništa

Fudbaleri Liverpula došli su do ubedljive pobede 6:1 nad ekipom Lidsa u 30. kolu engleske Premijer lige.

Mrežu domaćina nakon sjajne akcije prvi je zatresao Gakpo u 35. minutu, da bi Salah samo četiri minuta kasnije na asistenciju Dioga Žote povisio na 2:0.

Lids početkom drugog dela preko Sinistere smanjuje na 2:1, ali samo pet minuta kasnije Diogo Žota postiže gol za 3:1, a u 64. minutu u strelce se po drugi put upisao Salah ponovo na asistenciju Gakpa.

Sjajni Žota je drugi gol postigao u 74. minutu, kada je na dodavanje Hendersona mirno odmerenim i preciznim udarcem matirao nemoćnog golmana domaćih. To nije bilo sve, pošto je rezervista Darvin Nunjez u 90. minutu izbjegao ofsajd zamku i mirno pogodio za 6:1.