0

INTER OPET KIKSIRAO: Salernitana otkinula dva boda italijanskom velikanu!

Objavljeno: 07.04.23 u 19:12

Opet su ostali bez pobede

Fudbaleri Inter su na gostovanju ekipi Salernitane ponovo propustili šansu da osvoje tri boda, pošto je konačan rezultat bio 1:1.

Ekipa iz Milana ni posle četiri utakmice ne zna za pobedu, jer posle tri poraza zaredom, sada odigrali remi koji ih sve više udaljava od vrha.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Inter je ipak došao do prednosti na ovom meču, pošto je mrežu domaćina u 6. minutu zatresao nemački fudbaler Robert Gosens.

Izjednačenje domaćima je doneo bivši fudbaler Intera Antonio Kandreva golom u 90. minutu meča.

U sledećem kolu Inter će dočekati Moncu, dok Salernitana će igrati protiv Torina. Pre toga Interu sledi duel u Ligi šampiona, gde će se sastati sa Benfikom.