0

ATLETIKO RASPUCAN KAO NIKADA PRE: Šest ‘komada’ u mreži Sevilje! (VIDEO)

Objavljeno: 04.03.23 u 23:55

Sjajno izdanje ekipe Čolo Simeonea!

Atletiko Madrid demolirao je Sevilju u 24. kolu La Lige – 6:1. Na stadionu Vanda Metropolitano večeras se od početka znalo ko će izaći kao pobednik.

U 23. minutu Memfis Depaj je načeo goste, dok je samo 180 sekundi kasnije udvostručio prednost svog tima.

Sevilja je uspela da smanji na 2:1 u 39. minutu, te se sa tim rezultatom završio prvi deo igre.

U drugom delu – potpuna demonstracija sile Atletika. Antoan Grizman je sve započeo fenomenalnim golom u 53. minutu.

Na 4:1 je povećao Janik Karasko u 69. minutu. Samo pet minuta kasnije Ivan Rakitić je promašio penal i čini se ‘ubio’ poslednju nadu Sevilje da može da se vrati u utakmicu.

Do kraja je Alvaro Morata uspeo da postigne dva gola. Jedan u 76. minutu, a drugi i poslednji na utakmici u drugom minutu nadoknade vremena.