0

DIOP UTIŠAO HUMSKU JOŠ JEDNOM: Gosti došli do prednosti u međusobnom skoru – Partizan u velikim problemima! (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.23 u 20:01

Neverovatno!

Fudbaleri Partizana od 18 časova i 45 minuta dočekuju ekipu Šerifa iz Tiraspolja u okviru revanša utakmice baraža za osminu finala Lige konferencija. Na poluvremenu u Beogradu rezultat je 2:1 za goste.

Međutim, odmah po početku drugog dela usledio je novi gol u mreži crno-belih. Ponovo Diop. Oduzeo je Senegalac loptu igračima Partizana, šutirao sa nekih 18 metara, oštro po zemlji i savladao nemoćnog Aleksandra Popovića.

Partizana sada mora krenuti u napad s obzirom da u ukupnom rezultatu zaostaje.