0

LUKI JOVIĆU PRIJA LIGA KONFERENCIJA: Srpski fudbaler prvi strelac ovog takmičenja – Fiorentina na korak od prolaska! (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.23 u 21:13

Sjajna noć za Violu!

Fudbaleri Fiorentine savladali su Bragu u Portugalu sa ubedljvih 4:0 u okviru šesnaestine finala Lige konferencija.

Strelci su bili Luka Jović i Kabral po dva puta.

Do vođstva su gosti stigli u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena. Kapiten Viole, Biragi je centrirao, a sjajnim utrčavanjem i još boljim trzajem glavom, Luka Jović je zatresao mrežu portugalske ekipe.

Nakon 15 minuta igre u drugom delu, ponovo Jović. Odličnu loptu je dobio Saponara, a potom i centrirao po zemlji, lopta dolazi do Jovića koji postiže šesti pogodak u Ligi konferencija ove sezone i izbija na čelo liste strelaca.

Do kraja, Kabral je sa dva pogotka u 79. i 90. minutu potvrdio ubedljiv trijumf Viole.