0

ZVEZDA BRZO DO DVA GOLA PROTIV VOŽDOVCA: Kanga i Bukari ne greše – Zmajevi sa igračem manje! (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.23 u 14:21

Vode crveno-beli!

Fudbaleri Crvene zvezde danas od 14 časova gostuju ekipi Voždovca u 21. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije.

Igrao se deseti minut, sjajnu loptu je poslao Gelor Kanga, ka Aleksu Vigu, koji je odmah uposlio Aleksandra Pešića, a defanzivac Voždovca povukao je za dres napadača Crvene zvezde te je sudija pokazao na belu tačku, a nakon VAR provere crveni karton je dobio Mateja Đorđević zbog starta nad Pešićem.

Loptu je uzeo Kanga i uspešno realizovao penal, ali tek u 15. minutu s obzirom da je VAR provera dugo trajala.

Nedugo nakon toga, pritisak crveno-belih se nastavio i samo četiri minuta kasnije prednost je duplirana.

Sjajnu loptu je poslao Gelor Kanga ka Osmanu Bukariju kojem je ostao lakši deo posla, te je rutinski doveo svoj tim u prednost od 2:0.