0

MOŽDA I PARTIJA KARIJERE ZA LAZARA MARKOVIĆA: Blistava partija dvojice nekadašnji igrača Partizana! (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.23 u 20:32

Gacijantep na srpski pogon!

Fudbaleri Gacijantepa su se danas sastali sa ekipom Hatajispora u okviru 22. kola turskog šampionata. Tom prilikom slavio je domaćin sa ubedljivih 4:1, iako su u jednom trenutku imali zaostatak.

Poveli su gosti preko El Kabija u 27. minutu utakmice, ali od tog momenta sve je krenulo naopako za njih. Prvo je rezultat poravnao Marko Jevotić u 38. minutu, da bi potom Lazar Marković golovima u 56. i 77. minutu doneo ubedljivu pobedu svom timu.

Bitna pobeda za Gacijantep, koji se sada malo ‘distancirao’ od borbe za opstanak u tamošnjem šampionatu.