ATP Tenis
10:19 10.01.2023.

KARTE ZA DUEL NOVAKA I KIRJOSA RASPRODATE ZA MANJE OD SAT VREMENA: Australijanac reagovao u svom stilu!

FOTO: Twitter/@AustralianOpen

Karte za egzibicioni meč između Đokovića i Kirjosa rasprodate za 58 minuta

Njih dvojica će u petak odigrati trening meč na Rod Lejver areni i to će obojici tenisera biti poslednja provera pred Australjian open.

Sav prikupljen novac sa ovog događaja biće prosleđen u humanitarne svrhe.

Australijanac je i ovu vest iskoristio da se, na pomalo ironičan način, obrati svojim kritičarima.

Vau, Nik Kirjos je loš za sport! Vau, kakva sramota, kakva nacionalna sramota! Kako se usuđuje da rasproda još jedan stadion, kakva arogancija – napisao je Kirjos na Tviteru.

Prvi Grend slem u sezoni je na programu od 16. do 29. januara, a Đoković će imati priliku da stigne do jubilarne 10. titule na Australijan openu.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“3″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:“]

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...