AdmiralBet ABA Liga Košarka
23:32 30.12.2022.

CRNOGORAC ISPISAO ISTORIJU U ČAČKU: Suad Šehović postavio rekord ABA lige!

FOTO: KK Budućnost Voli

Suad Šehović će po dobrom pamtiti današnji meč.

Crnogorski reprezentativac, Suad Šehović, postavio je novi rekord ABA lige po broju pogođenih šuteva za tri poena i sada ih ima 404.

Budućnost je večeras u Čačku pobedila Borac rezultatom 108:79 u meču 13. kola ABA lige, a crnogorski reprezentativac je učestvovao sa 15 postignutih poena uz 4 pogođene trojke iz 6 pokušaja.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“3″ exclude_current=“true“ title=“MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:“]

On je tako stigao do brojke 404 i oborio rekord koji je do danas držao Siniša Štemberger sa 403 pogođenih šuteva iza linije 6,75.

Najefikasniji u sastavu Budućnosti, bili su Tre Bel Hejns sa 24, Aleksandar Lazić sa 19, Petar Popović sa 16, Alfa Kaba i Suad Šehović sa po 15 poena. Kod Borca, Hanter Hejl je postigao 20, Sava Lešić 19 i Marko Radonjić 12.

Budućnost je sada na drugom mestu sa skorom 9-4, dok je Borac 12. sa skorom 3-10.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AdmiralBet ABA League (@aba.liga)

2
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...