0
Katar 2022

GOL U 101. MINUTU JE ŠOKIRAO ARGENTINU: Pogledajte kako je izgledala reakcija legende Holandije! (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.22 u 22:32

U toku su produžeci na utakmici četvrtine finala Mundijala u Kataru između Argentine i Holandije.

U regularnom delu bilo je 2:2. Argentina je povela golom u 35. minutu kada je Molina zatresao mrežu na sjajnu asistenciju Mesija. Drugo poluvreme krenulo je napadima Holandije, koja je pokušala da izjednači rezultat, ali je Argentina idalje bila izuzetno opasna. U 73. minutu je jedan od najboljih fudbalera u istoriji duplirao rezultat sa bele tačke.

NAJNOVIJE IZ KATARA:

Kada je delovalo da će Gaučosi rutinski privesti meč kraju, prvo je u 83. minutu Vehorst smanjio na 2:1, da bi u poslednjem minutu nadoknade, odnosno 100. isti igrač pogodio mrežu nakon lukavo izvedenog slobodnog udarca Holanđana i odveo meč u produžetke. Pogledajte kako je legendarni čuvar mreže, Van der Sar reagovao na ovaj izjednačujući pogodak Holandije.