Katar 2022
21:34 20.11.2022.

KATAR JE POSTAO PREDMET SPRDNJE: „Hoćemo pivo“ i svađe oko para na tribinama obeležile katastrofu domaćih! (VIDEO)

FOTO: Twitter/@FEFecuador

Ekvador je u premijernom meču Svetskog prvenstva slavio protiv domaćeg Katara rezultatom 2:0. Meč je obeležio dvostruki strelac Ener Valensija, koji je sa svoja dva pogotka doneo trijumf selekciji iz Južne Amerike.

Ipak, fudbal nije bio na prevelikom nivou danas, jer su ekvadorski fudbaleri daleko iznad kvaliteta današnjih rivala uspeli da potpuno uspore meč i održe pozitivan rezultat. Zato se zabava morala tražiti na druge načine.

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“3″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:“]

Upečatljivo je ostalo skandiranje gostujućih navijača nakon utakmice „Hoćemo pivo“, zbog besmislene zabrane domaćina.

 

Takođe su kamere zabeležile sukob mladog navijača Ekvadora sa jednim domaćim navijačem jer je rukom gestukulirao da je Katar kupio svoje učešće na Mundijalu.

4
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...