0

DVA PENALA NA ‘KROVU’ I SLAVLJE DOMAĆINA: Spartak nakon herojske partije u Humskoj, odigrao meč za zaborav! (VIDEO)

Objavljeno: 13.11.22 u 21:35

‘Zmajevi’ sačuvali ceo plen na krovu!

Fudbaleri Voždovca su na krovu dočekali ekipu subotičkog Spartaka u okviru 19. kola Superlige Srbije. Slavio je domaćin sa 2:0, iako su gosti imali izglednu priliku da makar bod odnesu kući.

Poveo je domaćin u samoj završnici prvog dela susreta preko Burmaza.. Bilo je prilika na obe strane terena, a najbolju za izjednačenje propustio je Spartak u 73. minutu utakmice, kada je neprecizan sa bele tačke bio Srećković. Kaznio je to Pantović već u 81. minutu utakmice iz kaznenog udarca i tako stavio tačku na pobedu svog tima.

Subotičani nisu uspeli da na krilima neverovatne pobede u Humskoj sada nastave u dobrom ritmu.