Fudbal Katar 2022
19:52 12.11.2022.

NOVA ANTI-LGBT IZJAVA KOJA ĆE UZBURKATI JAVNOST: Ne možemo menjati religiju na mesec dana zbog vas!

FOTO: Screenshot

Primiče se polako Svetsko prvenstvo u Kataru, a svima su dobor pozanti, sada već neprihvatljivi zakoni te zemlje u vezi ljudskih prava, a posebno prema LGBT populaciji. Nova izjava koja je uzburkala javnost jeste od strane Abdulaha Al Nasarija, šefa obezeđenja Mundijala!

[display-posts taxonomy=“post_tag“ tax_term=“trending“ image_size=“full“ posts_per_page=“5″ exclude_current=“true“ title=“NAJNOVIJE VESTI IZ SVETA SPORTA:“]

„Ako hoćete da promovišete vaše poglede na LGBT, radite to u društvu koje tako nešto podražva. Nemojte doći i uvrediti čitavu naciju. Nećemo menjati religiju zbog vas na mesec dana“ – rekao je Nasari.

Nedavno je još jedna kontroverzna izjava isplivala, a nju možete pročitati OVDE.

14
0

Komentari

  1. Mićo каже:

    Svaka vam čast, zna se gdje se to može promivisati, samo pravi ljudi nedaju da se to kod njih promoviše!!! Podržavam takav stav nedajte da vas uvlače u blud i razvrat koji potiće iz Vatikana!!!

    2
    0
  2. Giran каже:

    Ma,tako je bre!!!!!

    10
    0
  3. Gile каже:

    Bravo bre.nek bolesnici paradiraju po nakaradnim zemljama a ne da nameću svoju bolest svuda po svetu.mada nama drzavu vode te iste spodobe

    14
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...