ŠUMA JE U POTPUNOSTI RASKRČENA: Tobdžije pokazale ozbiljnu snagu i ponovo preuzeli vrh Premijer lige! (VIDEO)

Objavljeno: 30.10.22 u 16:57

Sjajna partija.

Pobedom nad Lesterom juče, Mančester Siti je preuzeo vrh tabele Premijer lige od Arsenala, ali očigledno samo za kratko.

Tobdžije su danas deklasirale Notingem Forest sa 5:0.

Mrežu gostiju u petom minutu načeo je Gabrijel Martineli. Saka je centrirao, a Brazilac je odlično utrčao i pogodio mrežu Foresta.

Do poluvremena ostalo je 1:0, ali je sve navijače Arsenala zabrinula povreda Bukaja Sake u 27. minutu.

Ipak, nije to omelo fudbalere da u drugom poluvremenu pruže apsolutni spektakl svojim fanovima.

Na 2:0 u 49. minutu povećao je Ris Nelson koji je zameni Saku u prvom poluvremenu. Prvi pokušaj mu je odbranio Henderson, međutim na popravnom Nelson nije pogrešio.

Nastavio je svoju odličnu partiju Nelson, dodavši još jedan gol svega tri minuta kasnije.

Najlepši gol na meču delo je Tomasa Partija koji je sa nekih 20 metara fenomenalno plasirao loptu u 57. minutu.

Tačku na i stavio je Martin Odegard u 78. minutu.