0

ČELSI RUTINSKI SLAVIO: Milan daleko od slavnih dana! (FOTO)

Objavljeno: 11.10.22 u 23:04

Šampion Italije je dočekao Čelsi na San Siru, a ekipa iz Londona se prošetala i ostvarila rutinsku pobedu od 2:0.

Odmah je krenulo loše po crveno-crne, jer je Tomori dobio direktan crveni karton već u 18. minutu meča. Još gore po Milan je bilo samo 120 sekundi kasnije, kada je dosuđen jedanaesterac za Plavce, a precizan je bio Žoržinjo. Čelsijev kapiten na ovom meču je ponovo izveo njegov čuveni udarac sa bele tačke, pa je poskočio pre nego što je došao do lopte i zbunio Tatarušanua.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Drugo veliko uzbuđenje videli smo u 34. minutu kada je Obamejang postigao prvi pogodak u Ligi šampiona za Čelsi. Sa ovim rezultatom se i otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu gledali smo očekivano sporiji ritam, jer Milan nije imao snage ni načina da pripreti engleskom predstavniku, dok je Čelsi želeo rutinski da privede utakmicu kraju, ali je imao par dobrih prilika preko Galagera.

Ovo je sedmi bod Čelsija, dok ih Milan ima četiri, a ovo je jedna od najotvorenijih grupa ovosezonske Lige šampiona.