0
Košarka

MAJAMI BLED KOD KUĆE, ALI JOVIĆ SOLIDAN: Novi minuti za srpskog internacionalca! (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.22 u 08:13

U toku su uveliko poslednje pripreme za početak najjače lige sveta, a na Floridi ekipa Minesote je savladala Majami rezultatom 121:11. Vodili su gosti sa severa sve vreme, i delovalo je da Majami osim prve četvrtine koju je držao u egalu, nije mogao da uradi mnogo toga, pogotovu jer su Vukovi otišli sa dvocifrenom prednosti na poluvreme.

Kod Timbervulvsa najbolji bio je Entoni Edvards sa 24 poena i po tri skoka i asistencije. U redovima Hita istakao se Bam Adebajo sa 22 poena. Naš košarkaš Nikola Jović, ubacio je pet poena, uz 66 posto šuta iz igre, a na to je dodao i jednu asistenciju za blizu šest minuta provedenih na parketu.

NAJNOVIJE VESTI IZ NBA LIGE:

Takođe od igrača sa ovih prostora istakao se i Nikola Vučević koji je u trijumfu Čikaga nad Nju Orleansom upisao 15 poena i 11 skokova. Jusuf Nurkić je imao 12 poena u porazu Portlanda od Njujorka.