0

ENGLESKA ISPUSTILA POBEDU: Crna Gora poražena, debakl Bosne i Hercegovine!

Objavljeno: 26.09.22 u 22:52

Nekoliko fenomenalnih utakmica u poslednjem kolu Lige nacija!

Engleska je na svom terenu remizirala sa Nemačkom. Iako nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka, drugi deo susreta doneo nam je pravu ludnicu. Poveli su nemci sa bele tačke preko Gundogana, da bi na 0:2 povisio Haverc. Ipak, domaćin je pokazao karakter i za svega tri minuta poravnao rezultat golovima Šoa i Maunta. Prednost domaćem sastavu doneo je Hari Kejn u 83. minutu sa bele tačke, ali ni tu nije bio kraj drami, jer je na 3:3 poravnao Haverc.

Crna Gora je kod kuće pretrpela poraz od Finske, 0:2. Veliki uticaj na sam tok meča imao je crveni karton, koji je dobio Tomašević u 17. minutu susreta. Treba napomenuti da su crnogorci u prvih 20 minuta dobili čak pet žutih kartona. Za Finsku su golove postigli Antman i Kolman.