Evropske lige Fudbal
20:53 05.08.2022.

TUHEL PRONAŠAO SVOJ STUB ODBRANE: „On je prava zver“!

FOTO: Twitter/@ChelseaFC

Čelsi se izuzetno pojačao ovo leto, Tod Boli ne štedi novac, već je potrošeno oko 200.000.000 evra, a jedno od najzvučnijih pojačanja je Kalidu Kulibali, doskorašnji defanzivac Napolija. Jedan od najboljih štopera sveta već je zavredeo poštovanje trenera Plavaca, Tomasa Tuhela, pa je Nemac imao samo reči hvale za štopera.

Pratili smo ga mnogo godina. Ja lično i moje osoblje i pokušavali smo mnogo puta da ga dovedemo. Ali nismo bili uspešni jer je teško dovesti igrača Napolija. On je lider. Imali smo i dobre informacije od Mendija i Žoržinja kakav je čovek. Fantastičan je momak, vođa u svlačionici. Miran, pravi uzor – rekao je Tuhel.

Senegalac je ovog leta došao na Stamford Bridž u tansferu vrednom 38 miliona evra uz bonuse.Priliku za premijeru će imati u subotu kada Čelsi u prvom kolu Premijer lige gostuje Evertonu.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...