0

LIVERPUL JEDNOM NOGOM U POLUFINALU: Redsi nisu Ajaks, Orlovi pali na Lužu! (VIDEO)

Objavljeno: 05.04.22 u 23:45

Velika prednost pred revanš!

Fudbaleri Liverpula su u Lisabonu savladali Benfiku rezultatom 1:3 i tako sebi obezbedili sjajnu poziciju pred revanš na Enfildu.

Poveo je tim Jirgena Klopa nakon 17 minuta igre pogotkom defanzivca Ibrahime Konatea, kome je ovo prvi pogodak u elitnom evropskom takmičenju. Drugi gol je postigao Sadio Mane 10 minuta pre kraja prvog dela.

Darvin Nunjez heroj Orlova protiv Ajaksa je smanjio prednost početkom nastavka, ali Luis Dijaz tri minuta pre isteka regularnog toka postavlja konačan rezultat.

Revanš je na programu 13. aprila na Enfildu, a šestostruki prvak Evrope ima odličan rezultat pred revanš.